Start    Kup piksele    Lista pikseli    Powiedz znajomemu    Blog    RSS

Wsparcie serwisów BSD - wykup przestrzeni reklamowej - sprzedaż pikseli

Cegiełki na serwer dedykowany - wyłącznie dla serwisów BSD w Polsce

BSDGuru.org - Polskie Centrum BSD

Propagujemy ideę wolnego oprogramowania od blisko siedmiu lat. Nasza misja to dostarczanie darmowej wiedzy, dokumentacji, pomocy oraz promowanie mody na systemy z rodziny BSD. Dzięki naszym staraniom systemy BSD trafiają do komputerów wielu profesjonalistów, w tym m.in.: firm, organizacji rządowych, uczelni, laboratoriów naukowych oraz ludzi ciekawych nowych, ekscytujących wrażeń i odkryć.

Portal BSDGuru.org od zawsze współpracował z organizatorami pokrewnych tematycznie konferencji. Osoby uczestniczące w projekcie aktywnie wspierają rozwój oprogramowania oraz tworzenia dokumentacji.

BSDGuru to pierwsze, największe i najlepsze miejsce spotkań profesjonalistów i amatorów, administratorów i użytkowników, menedżerów i klientów, twórców dokumentacji i czytelników, a także wielu, wielu innych...

Jesteśmy najbardziej popularni...

Już od dawna wyświetlamy ponad milion stron miesięcznie! Zaczynaliśmy od kilku dziennie. Polska, dzięki zespołowi BSDGuru.org, jest jednym z najbardziej aktywnych krajów, używających systemów z rodziny BSD.

...ale brakuje nam zaplecza technicznego

Nasz silnie stunningowany Celeron 333MHz - jeden z dowodów na superwydajność systemów BSD, wykazuje pewne opóźnienie obsługując kilkudziesięciu użytkowników webowych jednocześnie. Nowy serwer będzie skupiał nieodpłatnie szereg rozsianych serwisów o pokrewnej tematyce. Mamy nadziję, że dzięki temu sytuacja, w której wartościowe serwisy są zwyczajnie wyłączane, nie powtórzy się, a dorobek naukowy i poznawczy nie zniknie z sieci.

Wykup cegiełkę - 10x10 pikseli za jedyną złotówkę

Wspomóż ruch Open Source. Liczy się każda pomoc, nawet najmniejsze wpłaty. Wykup okolicznościowe piksele i umieść tam swoje logo, reklamę, nickname lub pozdrowienia. Powierzchnia reklamowa wykupiona podczas akcji będzie dostępna pod krzykliwym bannerem na BSDGuru przez jeden rok. Dodatkowo ogłosimy listę darczyńców w specjalnym raporcie. Ten wydany zostanie po zakupie nowego serwera (jawne rozliczenie wydatków umieścimy na www, możliwie z fotoreportażem)!

Uwagi techniczne

W przeglądarkach Opera, Safari oraz Konqueror natrafić można na błędy podczas zaznaczania wykupowanego obszaru (jednakże nie jest to w 100% powtarzalne).

Price: PLN1.00 per 10 x 10 pixel block (PLN0.01 per pixel)